Naudinga informacija

Prekiaujame šiais Minn Kota variklių modeliais:
Minn Kota Endura C2 - populiariausias pasirinkimas Lietuvoje. Žinomi ne tik tarp žvejų profesionalų, bet ir tiesiog mėgstančių laisvalaikį leisti ant vandens su elektriniu valties varikliu Minn Kota.

Minn Kota Endura MAX - aukštesnio lygio elektriniai varikliai skirti plaukioti didesniuose vandens telkiniuose, taupantys baterijos įkrovimo lygį, taip galėsite nuplaukti ilgesnius atstumus su tuo pačiu akumuliatoriumi. Minn Kota Endura MAX elektriniai varikliai su Maximizer taupymo funkcija.

Minn Kota Traxxis - elektriniai varikliai valtims, tai dar vienas modernus Minn Kota gamintojo sprendimas. Traxxis modeliai turi Maximizer taupymo sprendimą, taip pat lankstomą rankeną, patogų variklio iškėlimą iš vandens. Minn Kota Traxxis elektrinis variklis komfortiškam poilsiui.

Minn Kota elektriniai varikliai su GPS inkaravimo funkcija:
Minn Kota PowerDrive elektrinis variklis - GPS inkaras, kol kas dažniausias pasirinkimas tarp žvejų, kuriems pagrinde reikalinga GPS inkaravimo funkcija. Žinoma yra galimybė įsirašyti norimus taškus, kelius, maršrutus. Naujas dar tikslesnis GPS modulis užtikrina kokybišką variklio darbą reikalingose koordinatėse. Elektriniai varikliai Minn Kota PowerDrive su i-Pilot galimybe.

Minn Kota Terrova elektrinis variklis. Tai Minn Kota produktas skirtas profesionalams. Minn Kota Terrova elektriniai varikliai su i-Pilot arba i-Pilot Link funkcija. Komunikavimas su echolotais, patogus valdymas, ypatingai tikslus GPS inkaravimas. 2 GPS davikliai leidžia laivą pastatyti jūsų norima kryptimi.

Minn Kota Ulterra elektriniai varikliai.

Minn Kota priedai, platformos, jungtys, įvairios dalys, servisas ir žinoma konsultacijos.