Minn Kota Ulterra i-Pilot 80 lbs variklis - koja 152cm - 24V

Bendra informacija
Pavadinimas, modelisMinn Kota Ulterra i-Pilot
Galia (lbs)80
Įtampa (V)24
Kojos ilgis (cm)152
i-Pilot arba i-Pilot linki-Pilot
Kojinis pultastaip
Garantija (mėn)24
IŠSAMI INFORMACIJA ŽEMIAU

4,395.00€

  • Prekės kodas: 1358920M
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Minn Kota Ulterra i-Pilot 80 lbs variklis su 152 cm ilgio reguliuojama koja 

ULTERRA varikliai su i-Pilot pulteliu.

i-Pilot rankinis nuotolinis pultelis leis lengvai ir nesudėtingai valdyti jūsų Minn Kota Ulterra variklį. Galėsite vienu mygtuko paspaudimu GPS pagalba užfiksuoti norimą žvejybos tašką – užsiinkaruoti, įrašinėti ir grįžti į buvusias judėjimo trajektorijas, patogiai nuotoliniu būdu galite valdyti plaukimo greitį ir kryptį, nustatyti autopiloto funkciją ir daug kitų galimybių.

Kiekvienas Ulltera variklis turi pakėlimo – nuleidimo į vandenį funkciją, reikiamo aukščio realiu laiku reguliavimo funkciją.

     

Visi Minn Kota Ulterra varikliai komplektuojami taip pat ir su kojiniu valdymo pultu. Laido ilgis 5,50 m. Šiuo kojiniu pultu galėsite valdyti variklį taip pat kaip ir su i-Pilot rankiniu pulteliu.

 

Viena tobuliausių ir patikimiausių GPS inkaravimo funkcija.  Atnaujinta taško fiksavimo funkcija. Žymiai tikslesnė, itin mažas nukrypimas lyginant su senesniais modeliais. Atnaujintas inkaravimo funkcijos įrenginys ir jo programinė versija. Atnaujinta taško slinkimo funkcija, tai galimybė jūsų inkaravimo vietą palaipsniui keisti 1,50 m atstumu norima kryptimi. Šią funkciją galite naudoti su i-Pilot rankiniu nuotoliniu pulteliu ir su kojiniu pultu.

       

 

 

   Minn Kota Ulterra variklyje rasite ir autopiloto funkciją. Nesvarbu ar jūs plaukiate prieš bangas, prieš vėją ar jūsų valtį veikia šoninis vėjas, vandens srovės įvairiomis kryptimis, įjungus autopilotą Ulterra variklis jus nuplukdys būtent į tą tašką, kurį pasirinkote.

 

 

Variklio kojoje integruotas universalus 200kHz ir 83kHz 2 dažnių sonaras.

     

 

 

 Minn Kota Maximizer funkcija – naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite.

Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo i-Pilot pultelyje.

 

 

   

 

Minn Kota Wedge 2 sraigtas ir jo savybės tikrai išskirtinės. Sraigtas ir jo forma sukurti tokie, kad žolės neapsisuktų aplink sraigtą. Ypatingai tausojama baterija – kadangi variklis nebūna papildomai apkrautas žolėmis, nereikia papildomos energijos norint nukirsti ar atsukti prikibusias žoles.

 

 

 

 

 

 

Bendra informacija
Pavadinimas, modelis Minn Kota Ulterra i-Pilot
Galia (lbs) 80
Įtampa (V) 24
Kojos ilgis (cm) 152
i-Pilot arba i-Pilot link i-Pilot
Kojinis pultas taip
Garantija (mėn) 24