Minn Kota Traxxis elektrinis variklis 55 Lbs

Pavadinimas, modelisMinn Kota Traxxis 55
Galia (lbs)55
Pavarų skaičius0-100% į abi puses
Įtampa (V)12
Bendras aukštis (cm)91
Max. valties svoris (kg)1150
Teleskopinė rankena (taip/ne)Taip + lankstoma
Garantija (mėn)

24

                    PLATESNIS APRAŠYMAS ŽEMIAU675.00€

  • Prekės kodas: TRXX55
  • Prieinamumas: Sandėlyje

MINN KOTA Traxxis 55 LBS

JAV sukurti ir pagaminti Traxxis serijos elektriniai valčių varikliai pritaikyti ieškantiems komforto, patogumo ir baterijos – akumuliatoriaus taupymo vienoje vietoje.

Esminiai skirtumai nuo Minn Kota Endura MAX serijos:

  • Ypatingas Minn Kota Traxxis variklių patogumas dėl išskirtinės lankstomos rankenos ir galimybės greitai variklį iškelti iš vandens viena ranka.

Minn Kota Traxxis serija tai išskirtiniai pakabinami elektriniai su inovatyvia Maximizer energijos taupymo technologija, lankstoma rankena, bei galimybe lengvai variklį iškelti iš vandens viena ranka.

Naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais valčių varikliais.

Nauja išskirtinė greičio valdymo technologija leidžia pasirinkti norimą plaukimo greitį 0-100%, priešingai nei ankstesnė 5/3 greičių sistema.

Dėl unikalios guolių sistemos sumažinta trintis ir vibracija, patobulintas aušinimas, variklis neįkais ir veiks visiškai tyliai nekeldamas pašalinio triukšmo žvejyboje.

Minn Kota varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją.

Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausiai vibraciją skleidžiantys varikliai.

Variklis taip pat turi baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo indikatorių, nesudėtingai galite planuotis savo plaukimo maršrutą ir laiką.

Teleskopinė +15 cm ilgio ir lankstoma rankena variklį leidžia valdyti paprastai ir patogiai.

Tvirti, tylūs, ilgaamžiai, paprastai naudojami ir žinoma patikimi Minn Kota varikliai. Puikus pasirinkimas žvejams, poilsiautojams.

Minn Kota gamintojas vienintelis kuris kuria variklius, o ne kopijuoja, taip rinkai pateikdamas vis pažangesnes inovatyvias technologijas, vis labiau tenkinant net išrankiausių žvejų lūkesčius.

24 mėn. garantija.

Pavadinimas, modelis Minn Kota Traxxis 55
Galia (lbs) 55
Pavarų skaičius 0-100% į abi puses
Įtampa (V) 12
Bendras aukštis (cm) 91
Max. valties svoris (kg) 1150
Teleskopinė rankena (taip/ne) Taip + lankstoma
Garantija (mėn) 24