Minn Kota PowerDrive i-Pilot 55 lbs variklis - koja 137cm - 12V

Bendra informacija
Pavadinimas, modelisMinn Kota PowerDrive i-Pilot
Galia (lbs)55
Įtampa (V)12
Kojos ilgis (cm)137
i-Pilot arba i-Pilot linki-Pilot
Kojinis pultasne
Garantija (mėn)24
IŠSAMI INFORMACIJA ŽEMIAU

1,895.00€

  • Prekės kodas: 1358744
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Minn Kota PowerDrive i-Pilot 55 lbs variklis su 137 cm ilgio reguliuojama koja 

PowerDrive variklis su i-Pilot pulteliu.

i-Pilot rankinis nuotolinis pultelis leis lengvai ir nesudėtingai valdyti jūsų Minn Kota PowerDrive variklį. Galėsite vienu mygtuko paspaudimu GPS pagalba užfiksuoti norimą žvejybos tašką – užsiinkaruoti, įrašinėti ir grįžti į buvusias judėjimo trajektorijas, patogiai nuotoliniu būdu galite valdyti plaukimo greitį ir kryptį, nustatyti autopiloto funkciją ir daug kitų galimybių.

Viena tobuliausių ir patikimiausių GPS inkaravimo funkcija.  Atnaujinta taško fiksavimo funkcija. Žymiai tikslesnė, itin mažas nukrypimas lyginant su senesniais modeliais. Atnaujintas inkaravimo funkcijos įrenginys ir jo programinė versija. 

       

 

 

   Minn Kota PowerDrive i-Pilot variklyje rasite ir autopiloto funkciją. Nesvarbu ar jūs plaukiate prieš bangas, prieš vėją ar jūsų valtį veikia šoninis vėjas, vandens srovės įvairiomis kryptimis, įjungus autopilotą PowerDrive variklis jus nuplukdys būtent į tą tašką, kurį pasirinkote.

 

 

       Kiekvienas PowerDrive i-Pilot variklis turi rankinį pakėlimo – nuleidimo į vandenį mechanizmą. Patogiai ir greitai esant reikalui galėsite nuleisti variklį į vandenį ar iš jo iškelti. Didelė ir patogi rankena.

Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį realiu laiku galėsite matyti paspaudę mygtuką.

 

 

 

 

 

Variklio kojoje integruotas universalus 200kHz ir 83kHz 2 dažnių sonaras (užsakoma kaip papildoma opcija).

 

   

 

Minn Kota Wedge 2 sraigtas ir jo savybės tikrai išskirtinės. Sraigtas ir jo forma sukurti tokie, kad žolės neapsisuktų aplink sraigtą. Ypatingai tausojama baterija – kadangi variklis nebūna papildomai apkrautas žolėmis, nereikia papildomos energijos norint nukirsti ar atsukti prikibusias žoles.

 

 

 

 

 

Minn Kota varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją. Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausią vibraciją skleidžiantys varikliai.

 

 

 

 

 

 

Bendra informacija
Pavadinimas, modelis Minn Kota PowerDrive i-Pilot
Galia (lbs) 55
Įtampa (V) 12
Kojos ilgis (cm) 137
i-Pilot arba i-Pilot link i-Pilot
Kojinis pultas ne
Garantija (mėn) 24